Masáže jsou osvědčenou formou terapie, které pomocí speciálních hmatů na svaly a tkáně zmírňují bolesti vzniklé v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu. Pomáhájí prokrvování organismu, uvolňují ztuhlé svalstvo, zlepšují svalovou činnost, metabolismus, očišťují tělo od toxinů. Odbourávají stres, napětí, nespavost, bolest hlavy, deprese. Pravidelné masáže mohou výrazně zlepšit zdravotní a psychický stav, přinesou zaručené výsledky. Masáž je také relaxace a odpočinek. Zlepšuje náladu, navozuje pocit vnitřního klidu a vyrovnanosti. Masáž je velmi vhodná prevence před nemocemi. 

Hýčkejte se a dopřejte si masáže nebo darujte masáž svým blízkým formou dárkového poukazu jako nezapomenutelný zážitek.

 

Jsem certifikovaný masér a působím především v prostorách budovy Obecního úřadu ve Skřivanech u Nového Bydžova. 

Poskytuji kvalitní a odbornou péči, pro všechny druhy poskytovaných masáží jsem absolvoval specializované kurzy pod záštitou MŠMT. Pracuji pouze se speciálními oleji lisovaných za studena, které neucpávají póry. Mám dlouholetou praxi s lázeňskou klientelou a sportovním oddílem, kde jsem působil. 

Dostupnost masážního salonu je snadná i vlakem a autobusem a vhodná především pro klienty bydlící v těchto oblastech a okolí: Nový Bydžov, Skřivany, Sloupno, Smidary, Lodín, Vysoké Veselí, Ostroměř, Městec Králové, Nechanice, Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Miletín, Hořice, Jičín, Nová Paka, Lázně Bělohrad, Nymburk, Poděbrady, Miletín, Hradec Králové. 

 

Poskytované druhy masáží:

 

Děkuji za důvěru

Zdeněk Drobný